ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΩΡΙΔΑΣ.

Οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά Εκλογική Περιφέρεια για τον Δήμο Δωρίδος του συνδυασμού «ΔΩΡΙΔΑ για Όλους» είναι οι παρακάτω:
Γεώργιος Καπεντζώνης
Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Δωρίδος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1. Κολλίντζα Ευθαλία, Εμπορική δραστηριότητα, από το Περιβόλι.
2. Μητρόπουλος Χρήστος, Γεωπόνος – Αρχιτέκτων Τοπίου, από Υψηλό Χωριό.
3. Μπαρπούτης Ιωάννης, Υπάλληλος ΕΛΤΑ, από Κροκύλειο.
4. Παλασκώνης Κωνσταντίνος, Επιχειρηματίας, Αντιδήμαρχος, από Αρτοτίνα.
5. Παπαδοπούλου Μπίμπα Άννα, Υπάλληλος στη Λυρική Σκηνή Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, από Πενταγιού.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1. Αγγελοπούλου – Τσιγάρα Δήμητρα, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Μοναστηράκι.
2. Αλεξανδρής Νικόλαος, Επιχειρηματίας από το Δροσάτο.
3. Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος (Κουρκούρας), Αστυνομικός, από Ευπάλιο.
4. Ευσταθίου Ανδρέας, Επιχειρηματίας, Αντιδήμαρχος, από Καστράκι.
5. Καραμπάρμπας Αντώνιος, Πολιτικός Μηχανικός, από Μανάγουλη.
6. Καρβέλλας Αριστοτέλης, Πρόεδρος του Συνδέσμου Εισαγωγέων Τροφίμων και Ποτών Εξωτερικού, από Κούκουρα Κλήματος Ευπαλίου.
7. Κοϊνη Αθηνά, Πρωταθλήτρια Ελλάδος Στίβου, από Κουπάκι.
8. Κουφογιάννη Βασιλική, Τουριστικές Επιχειρήσεις, από Χιλιαδού.
9. Μανιώτης Αθανάσιος, Δασικός Υπάλληλος Δασονομείου Ευπαλίου, απόΠαλαιοξάρι.
10. Μπισμπίκη Λαγαρού Αγγελική, Προϊσταμένη Διοικητικών & Οικονομικών Υπηρεσιών Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ναυπάκτου, από Μαλάματα.
11. Παπαγεωργίου Ελένη, Επιχειρηματίας Εστίασης από Παραλία Σεργούλας.
12. Σπυροπούλου Παναγιώτα (Πένυ), Δικηγόρος, από Ευπάλιο.
13. Στεφανή Χαρούλα, Υπάλληλος Εθνικής Λυρικής Σκηνής, από Φιλοθέη.
14. Σωτηρόπουλος Χρήστος, Συνταξιούχος Εφοριακός Υπάλληλος, από Τρίκορφο.
15. Τασάκος Ευθύμιος, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Μαραθιά.
16. Τσιονάκας Θωμάς, Υπηρετεί στο Λιμενικό Σώμα, από Μαλάματα.
17. Φλέγγας Ιωάννης, Επιχειρηματίας Εστίασης, Δημοτικός Σύμβουλος, από Ευπάλιο.
18. Φρομουζοπούλου Ανθή, Φοιτήτρια Μαιευτικής Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής, από Μαραθιά.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1. Ασημακόπουλος Μιλτιάδης, Πολιτικός Μηχανικός, από Λιδωρίκι.
2. Γλυμίτσας Γεώργιος, Προϊστάμενος ΙΚΑ, Δημοτικός Σύμβουλος, από Άβορο.
3. Κοντογιώργου Ασήμω, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Διακόπι.
4. Κυριανάκης Ευθύμιος, Συνταξιούχος Γενικός Διευθυντής Kodak,από Λευκαδίτι.
5. Μαυρομμάτης Εμμανουήλ, Αρχιφύλακας στο Α.Τ. Δωρίδος στο Λιδωρίκι, από Πεντάπολη.
6. Παπαδοπούλου Γεωργία, Φιλόλογος, από Λιδωρίκι.
7. Παπακωνσταντίνου Δημήτριος, Συνταξιούχος ΟΤΕ, Αντιδήμαρχος, από Λιδωρίκι.
8. Πολίτου Διονυσία, Ιδιωτική υπάλληλος, Υπεύθυνη λειτουργίας σε εταιρία Facility Management, από Συκιά.
9. Τσιώτα Κωνσταντίνα, Επιχειρήσεις Εστίασης, από Πεντάπολη.
10. Υφαντής Κωνσταντίνος, Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος, από Πεντάπολη.
11. Χαρδαλούπας Ιωάννης, Κτηνοτρόφος, από Αμυγδαλιά.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
1. Ζέτος Παναγιώτης, Ξενοδοχειακή Επιχείρηση, Αντιδήμαρχος, από Τριζόνια.
2. Καραχάλιος Δημήτριος, Συνταξιούχος ΙΚΑ, Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου, από Γλυφάδα.
3. Κοντάρη Μαρία, Εκπαιδευτικός – Μηχανικός Αυτοματισμού, από Ερατεινή.
4. Κορομπίλης Ηλίας, Συνταξιούχος Ολυμπιακής Αεροπορίας, Πρόεδρος ΚοινότηταςΤολοφώνας.
5. Κουτρούκη Μαρία – Βιολέττα (Μαριέττα), Πολιτικός Μηχανικός, από Άγιο Σπυρίδωνα.
6. Παπαδημητρίου – Μαρούλη Ελένη, Απόστρατος Ανθυπαστυνόμος ΕΛΑΣ, απόΤολοφώνα.
7. Πολίτης Σταύρος, Επιχειρηματίας, Πρόεδρος Κοινότητας Ερατεινής.
8. Σχίζας Επαμεινώνδας, Εργολάβος Οικοδομών, από Γλυφάδα.


Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΙΔΑ» είναι οι εξής
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρδουσίων
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΣΑΪΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ
ΣΑΡΑΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου
ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΚΜΑΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΥΡΟΔΗ
ΔΙΟΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΚΑΖΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΣΟΦΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΜΑΡΑ ΒΛΑΣΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Λιδωρικίου
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΕΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΑΜΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τολοφώνος
ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΨΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ



Με ένα δυνατό ψηφοδέλτιο, με έμφαση στα νέα πρόσωπα αλλά και την εμπειρία, διεκδικεί τη διοίκηση του Δήμου Δωρίδος, ο Θάνος Ασημάκης.
Με άτομα από όλα τα δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου Δωρίδος, νέες και νέους αλλά και με έμπειρα πολιτικά στελέχη, από όλο το δημοκρατικό πολιτικό φάσμα σε ένα κοινό ψηφοδέλτιο με μια κοινή προσδοκία, ένα Όραμα για τη Δωρίδα.
Με έμφαση στους νέους, σε μια προσπάθεια να ενεργοποιηθούν οι υγιείς δυνάμεις του τόπου μας που θα συμβάλουν στην ανανέωση του Δημοτικού Συμβουλίου και θα φέρουν μια νέα νοοτροπία στη διοίκηση του Δήμου. Μακριά από κακές πρακτικές του παρελθόντος, με αξιοπιστία, διαφάνεια, λαϊκή συμμετοχή, λόγο στον δημότη, χωρίς μικροσυμφέροντα και κομματικές αγκυλώσεις, μαζί θα δημιουργήσουμε νέες δυνατότητες και προοπτικές για την περιοχή μας. Εμείς, η νέα γενιά της Δωρίδας, με ένα νέο Όραμα για τη Δωρίδα
Στο κάλεσμά του συνδυασμού ανταποκρίθηκαν πολλοί, βάζοντας στην άκρη φόβους και αμφιβολίες. Παρά τις καθημερινές δυσκολίες που αντιμετωπίζει ο καθένας από εμάς ξεχωριστά – μιας και κανένας μας δεν είναι επαγγελματίας πολιτευτής- θεωρήσαμε τη συμμετοχή μας στα κοινά, υποχρέωση και τιμή.
Υπήρξαν και άνθρωποι που παρά τη θετική τους διάθεση δεν κατάφεραν να ξεπεράσουν πρακτικά εμπόδια (ή και πιέσεις!) και δεν συμπεριλαμβάνονται στο ψηφοδέλτιο ακόμα και κάποιοι που βρέθηκαν σε “αντίπαλα” στρατόπεδα.
Ως επικεφαλής του συνδυασμού θέλω να τους ευχαριστήσω όλους για το ενδιαφέρον τους για τον τόπο μας, αλλά κυρίως τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους του συνδυασμού μας, για την τιμή που μου κάνουν να συμμετέχουν σε αυτή την προσπάθεια ή οποία είμαστε σίγουροι ότι θα φέρει αλλαγή στο Δήμο μας.
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Δωρίδος
Θάνος Ασημάκης
________________________________________
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1. ΑΣΗΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 33 ΕΤΩΝ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2. ΚΙΡΙΑΚ ΝΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ, 33 ΕΤΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
3. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 29 ΕΤΩΝ, ΑΠΟΦ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΔΙΧΩΡΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 36 ΕΤΩΝ ΔΙΠΛ.ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ MSC, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 65 ΕΤΩΝ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ, ΦΙΛΟΘΕΗ
3. ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, 35 ΕΤΩΝ, ΑΓΡΟΤΗΣ, ΚΛΗΜΑ
4. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, 64 ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΜΑΝΑΓΟΥΛΗ
5. ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, 31 ΕΤΩΝ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΑΛΑΜΑΤΑ
6. ΚΡΕΜΜΥΔΑ – ΠΛΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 52 ΕΤΩΝ, ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΙ
7. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, 35 ΕΤΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ, ΜΑΛΑΜΑΤΑ
8. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 37 ΕΤΩΝ, ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ INTERNET, ΜΑΡΑΘΙΑΣ
9. ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, 58 ΕΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΌΣ ΕΥΠΑΛΙΟ
10. ΜΠΡΑΟΥΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 27 ΕΤΩΝ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ, ΠΗΓΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
11. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, 50 ΕΤΩΝ, ΓΕΩΠΌΝΟΣ Γ.Π.Α. ΜΑΝΆΓΟΥΛΗ
12. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΕΣΒΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, 62 ΕΤΩΝ, ΣΥΝΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, ΚΑΣΤΡΑΚΙ
13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, 35 ΕΤΩΝ, ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ, ΣΕΡΓΟΥΛΑ
14. ΤΑΣΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΖΕΜΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 50 ΕΤΩΝ, ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ, ΜΑΡΑΘΙΑΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 60 ΕΤΩΝ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ, ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟ
2. ΓΚΟΛΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 40 ΕΤΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΠΕΝΤΑΠΟΛΗ
3. ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 51 ΕΤΩΝ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, 55 ΕΤΩΝ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ
5. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, 56 ΕΤΩΝ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ, ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟ
6. ΣΤΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, 66 ΕΤΩΝ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ , ΚΑΛΛΙΟ
7. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 50 ΕΤΩΝ, ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ, ΛΕΥΚΑΔΙΤΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
1. ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, 46 ΕΤΩΝ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ΤΟΛΟΦΩΝΑ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, 58 ΕΤΩΝ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΤΟΛΟΦΩΝΑ
3. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, 65 ΕΤΩΝ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ, ΜΗΛΙΑ
4. ΜΑΚΡΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 31 ΕΤΩΝ, ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΧΑΝΙΑ
5. ΜΑΚΡΗ – ΡΕΚΟΥΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΚΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 64 ΕΤΩΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ, ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ
6. ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 54 ΕΤΩΝ, ΓΙΑΤΡΟΣ
7. ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 43 ΕΤΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, ΕΡΑΤΕΙΝΗ

Το ψηφοδέλτιό της στο δήμο Δωρίδος, αλλά και σε τρεις τοπικές κοινότητες έδωσε στη δημοσιότητα η Λαϊκή Συσπείρωση Δωρίδος, με υποψήφιο δήμαρχο τον Ιωάννη Λάιο.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ : ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
Εκλογική Περιφέρεια Βαρδουσίων
1. ΑΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΛΑΪΟΥ-ΜΠΑΚΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ-ΡΟΚΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΚΥΡΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
15. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
16. ΝΤΟΝΗ ΓΙΩΡΓΑΚΗ του ΣΩΤΗΡΗ
17. ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΑΓΓΕΛΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Λιδωρικίου
1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΗΤΡΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
Εκλογική Περιφέρεια Τολοφώνας
1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΙΨΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ