Ποιοι εκλέγονται Δημοτικοί Σύμβουλοι και οι σταυροί που πήραν οι υποψήφιοι.

Οριστικοποιήθηκαν οι ψήφοι στους συνδυασμούς του Γ.Καπεντζώνη και Γ. Κουλούλα για τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους και ποιοι εκλέγονται.
Μέχρι αυτή την ώρα δεν είχαν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα αναλυτικά των συνδυασμών του Γ. Αρτινόπουλου και Χρ. Τριανταφύλλου. Μόλις οριστικοποιηθούν θα τα παρουσιάσουμε. Πάντως εκλέγονται οι Γιώργος Αρτινόπουλος , Παναγιώτης Παπαγεωργίου και ο Χρήστος Τριανταφύλλου

Αναλυτικά οι ψήφοι για κάθε υποψήφιο :
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
1ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 838 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕΥΠΑΛΙΟΥ 523 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) ΕΥΠΑΛΙΟΥ 513 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 389 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 362 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 344 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 320
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 312
9 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 290
10 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 281
11 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 270
12 ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ( ΜΑΚΗΣ ) ΕΥΠΑΛΙΟΥ 270
13 ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 269
14 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ( ΑΚΗΣ ) ΕΥΠΑΛΙΟΥ 269
15 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 247
16 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 173
17 ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 152
18 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 73
19 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 30
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1 ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 538 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 513 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 352 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΑΣΗΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 278 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 274
6 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 178
7 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 109
8 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 31
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1 ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 399 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 360 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 318
4 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 310
5 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 305
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 290
7 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 276
8 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 269
9 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 262
10 ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 201
11 ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΒΙΒΗ ) ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 142
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 109
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ
1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 809 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΦΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 732 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΖΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 668 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΜΑΜΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 330 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 314
6 ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 269
7 ΠΑΣΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 261
8 ΜΠΙΤΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 219
9 ΤΡΙΓΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 164
10 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 128
11 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 102
12 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 76

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΟΥΛΟΥΛΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΩΝ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 469 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 362 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 353 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 307
5 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 272
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 240
7 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 200
8 ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 199
9 ΜΠΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 143
10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 130
11 ΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 116
12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 74
13 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΘΩΜΑΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 57
14 ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 48
15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 34
16 ΝΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 24
17 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 10
Δ.Ε ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ
1 ΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 231
2 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 124
3 ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 67
4 ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 24
5 ΣΙΝΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 6
6 ΚΟΡΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ 5
Δ.Ε ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 832 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 647 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΚΟΤΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 423 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΓΛΥΜΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 388
5 ΡΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 282
6 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 269
7 ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 196
8 ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 180
9 ΤΣΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 73
Δ.Ε ΛΙΛΟΦΩΝΑΣ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 215 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 185 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΛΕΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 166
4 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 122
5 ΖΩΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 110
6 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 87
7 ΓΚΑΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 72
8 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 49
9 ΓΚΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 24
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ 6