ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΩΡΙΔΑΣ.

Δωρίδα για Όλους (Καπεντζώνης Γεώργιος)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρδουσίων

1. ΑΣΗΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΠΑΛΑΣΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

10. ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΚΑΡΑΜΠΑΡΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

12. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

14. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

15. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19. ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λιδωρικίου

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τολοφώνος

1. ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΖΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΜΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΜΠΙΤΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗΤΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Συζ. ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)

9. ΠΑΣΣΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΡΙΓΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΦΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αβόρου

1.ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ

2.ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αλποχωρίου

1.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλιάς

1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ)

2.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3.ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

4.ΚΟΥΤΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Αρτοτίνας

1.ΚΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΚΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΣΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βραΐλας

1.ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Γλυφάδας

1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

2. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

4.ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δάφνου

1.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Διακοπίου

1.ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4.ΜΑΡΤΙΝΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Διχωρίου

1.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δωρικού

1.ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2.ΚΑΡΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ελαίας

1. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΣΚΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ερατεινής

1.ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Ευπαλίου

1.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4.ΤΣΙΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ζοριάνου

1.ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

1.ΖΩΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλλίου

1.ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΣΤΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κάμπου

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρουτών

1.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΡΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΕΡΣΗ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καστρακίου

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2. ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κερασέων

1.ΓΚΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΡΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Τοπική Κοινότητα Κλήματος Ευπαλίου

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΡΑΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κόκκινου

1. ΑΝΕΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΔΑΜ

Τοπική Κοινότητα Κονιάκου

1.ΛΙΑΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ

2.ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Κουπακίου

1.ΖΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΠΑΓΩΝΗ- ΚΟΥΦΑΣΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Κριατσίου

1. ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κροκυλείου

1.ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λευκαδιτίου

1. ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

2.ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λιδωρικίου

1. ΓΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΠΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μακρινής

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαλαμάτων

1.ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 .ΚΑΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Μαλανδρίνου

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΡΙΑΝΑΤΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μανάγουλης

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΜΠΑΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαραθιά

1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

2. ΜΕΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΝΤΖΟΥΓΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μηλέας

1.ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΚΟΛΟΜΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΓΙΑΒΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοξαρίου

1.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πανόρμου

1 .ΖΟΥΜΑ ΗΛΙΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΥ

3.ΠΑΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4.ΦΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Πενταγιών

1. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Πενταπόλεως

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΠΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου

1. ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

Τοπική Κοινότητα Περιθιωτίσσης

Τοπική Κοινότητα Ποτιδάνειας

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Πύργου

1. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σεργούλας

1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΙΚΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Στύλιας

1. ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Συκέας

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Σωταίνης

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Τειχίου

1. ΚΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Τολοφώνος

1. ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ

Τοπική Κοινότητα Τριζονίων

1. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Τρικόρφου

1.ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Τριστένου

Τοπική Κοινότητα Υψηλού Χωριού

1.ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΚΟΝΤΩΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Φιλοθέης

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Δημοτική Ενωτική Πρωτοβουλία Δωρίδας (Κουλούλας Γεώργιος)
kouloulas-a4-2ptixo-brosta-71
ΚΟΥΛΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ( Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΡΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΙΝΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΩΜΑ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΓΛΥΜΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΟΤΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΡΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΚΑΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΚΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΖΩΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΕΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΟΡΟΥ

ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

ΚΙΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ (ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ)

ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΤΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΤΣΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΟΤΙΝΑΣ

ΚΑΚΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ του ΦΩΤΙΟΥ

ΦΛΕΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΪΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΜΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΚΟΠΙΟΥ

ΚΑΡΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΞΗΡΟΜΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΧΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ

ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΡΑΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΙΚΕΡΗ-ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΚΟΛΦΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΡΙΨΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ

ΣΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΟΥΤΩΝ

ΜΟΥΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΗΜΑΤΟΣ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΣΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΑΚΟΥ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΟΚΥΛΕΙΟΥ

ΓΚΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΙΤΙΟΥ

ΚΟΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΑΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΙΝΗΣ

ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ

ΚΟΚΜΟΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΗΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΙΑ

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΣΟΦΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΣΟΦΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ

ΜΠΟΤΙΝΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΓΑΘΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΟΡΜΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΕΚΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΓΙΩΝ

ΚΑΡΡΑ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΠΟΛΕΩΣ

ΓΚΟΛΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΑΜΠΡΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΘΙΩΤΙΣΑΣ

ΛΑΘΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΙΔΑΝΕΙΑΣ

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΙΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΓΟΥΛΑΣ

ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΑΛΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΙΛΙΑΣ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΑΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΕΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΑΙΝΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΙΧΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΦΩΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΧΟΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΖΟΝΙΩΝ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΣΤΕΝΟΥ

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΛΟΝΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Λαϊκή Συσπείρωση Δωρίδας (Τριανταφύλλου Χρήστος)
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 1
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βαρδουσίων
1. ΑΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΕΜΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευπαλίου
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΡΟΜΠΟΥΛΩ (ΛΙΤΣΑ) του ΗΛΙΑ
6. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
13. ΛΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
16. ΝΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
18. ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΑΚΗ

Εκλογική Περιφέρεια Λιδωρικίου
1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΚΟΥΚΟΥΛΗ-ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΗΤΡΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Τολοφώνος
1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΤΡΟΖΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΙΨΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλιάς
1. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Τοπική Κοινότητα Αρτοτίνας
1. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Τοπική Κοινότητα Γλυφάδας
1. ΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δάφνου
1. ΝΙΧΩΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Διακοπίου
1. ΜΠΑΛΤΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ερατεινής
1. ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Ευπαλίου
1. ΓΚΙΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΥΡΙΤΣΗ-ΚΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας
1. ΣΙΨΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Κάμπου
1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρούτων
1. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καστρακίου
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κερασεών
1. ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΚΑΛΜΑΝΤΗ ΑΓΙΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κλήματος Ευπαλίου
1. ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κροκυλείου
1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λευκαδιτίου
1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λιδωρικίου
1. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαλαμάτων
1. ΖΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαλανδρίνου
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαναγούλης
1. ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΠΡΑΠΠΑ-ΣΤΑΜΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Μαραθιά
1. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΟΦΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου
1. ΚΑΤΣΑΡΑ-ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
3. ΝΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοξαρίου
1. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πενταπόλεως
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΑΣΗΜΕΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΣΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Ποτιδάνειας
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΡΟΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Πύργου
1. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Τοπική Κοινότητα Σεργούλας
1. ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Τειχίου
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Τοπική Κοινότητα Τολοφώνος
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φιλοθέης
1. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Ενωτικό Κίνημα Ενεργών Πολιτών Δωρίδας (Αρτινόπουλος Γεώργιος)
enotikokinimadoridas
Υποψήφιος Δήμαρχος Δωρίδας

ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΩΝ

ΑΥΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΓΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΟΦΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΒΑÏΑΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΛΩΣΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΥ- ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΜΠΕΤΖΑΜΠΕΘ- ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΛΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ

ΛΥΚΟΚΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΚΩΤΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΣΧΙΖΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ

ΧΑΜΠΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΕΛΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΡΙΨΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΗΜΑΤΟΣ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΑΓΟΥΛΗΣ

ΚΑΝΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΑΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΙΑ

ΣΟΦΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΓΟΥΛΑΣ

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ

ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΙΔΑΝΕΙΑΣ

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΖΟΝΙΩΝ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΠΑΠΑΣΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ